• Wpisów: 66
  • Średnio co: 37 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 07:34
  • Licznik odwiedzin: 35 099 / 2511 dni
 
aligl
 
Wiem, że długo mnie nie było, ale ostatnimi czasy sporo jeździmy po okolicznych miastach. A to wpadłyśmy do Cobh, a to dzisiaj do Middleton, a jutro najpewniej do Dublina i to na 2 dni! Wcale nie próżnowałam: dzielnie towarzyszyłam w poszukiwaniu pracy (sama straciłam jakąkolwiek nadzieję i mam już zabookowany lot w poniedziałek) i fotografowałam wszystko na mojej drodze przy okazji roztrwaniając pieniądze na prawo i lewo. Czasem się zastanawiam czy to nie zakrawa o zakupoholizm..
Tak czy siak, dokonałam najbardziej satysfakcjonującego mnie zakupu: za 15 euro (czyli 60 zł) stałam się posiadaczką Lagoony z serii Skull Shores, którą miałam na oku już od dawien dawna! Umieściłam ją nawet na mojej specjalnej liście "must have": aligl.pinger.pl/m/12747514/must-have
Trochę się z nią kryję, bo mieszkamy z lokatorkami, które mogłyby mieć niezły ubaw z mojego zakupu. Wyjęłam ją na chwilę z walizki, żeby cyknąć zdjęcie:
ri.pinger.pl/(…)P150712_21.00.jpg…
Poza tym na pocieszenie, że nie udało mi się przez 2 tygodnie znaleźć pracy i teraz wracam ze spuszczoną głową do domu, kupiłam sobie sukienkę na wyprzedaży i kolczyki, ale kogo to interesuje ;) Generalnie: przekroczyłam budżet i nie wiem, jak ja tu teraz wyżyję..

Za tydzień: witaj Polsko!

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego